Gazeteciler Cemiyeti tarafından yürütülen ve Norveç Büyükelçiliği tarafından finanse edilen “9. Köy Haber Merkezi Projesi” kapsamında düzenlenen gazetecilik söyleşileri, Çiğdem Toker’in konuk olacağı “Kamu-özel işbirliğinin görünmeyen yüzü: Borçlu nesiller” söyleşisi ile devam ediyor.

ANKARA

Gazeteciler Cemiyetin’in Norveç Büyükelçiliği’nin finansmanıyla yürüttüğü “9. Köy Haber Merkezi Projesi” kapsamında düzenlenen gazetecilik söyleşileri devam ediyor. Gazeteciler Cemiyeti Basın Evi’nde 8 Şubat saat 18.30’da düzenlenecek olan söyleşide, tecrübeli araştırmacı Gazeteci Çiğdem Toker kamu-özel işbirliklerini ve bu işbirliklerinin kamuya maliyetini ele alacak. “Kamu-özel işbirliğinin görünmeyen yüzü: Borçlu nesiller” başlıklı söyleşi de ayrıca gazeteci Toker, “Milletin Cebinden: Kamu-Özel İşbirliği” kitabının araştırma sürecine ve bulgularına da değinecek.

8 Şubat Çarşamba günü saat 18:30‘da Gazeteciler Cemiyeti Basın Evi’nde düzenlenecek söyleşiye fiziken ya da online olarak katılabilirsiniz,

Fiziki katılım gösterecekseniz tıklayınız

Zoom üzerinden online katılım için tıklayınız

Meslektaşlar buluşuyor ve  gazetecilik konuşuluyor

Gazeteciler Cemiyeti’nin Norveç Büyükelçiliği’nin finansmanıyla yürüttüğü “9. Köy Haber Merkezi Projesi” kapsamında düzenlenen gazetecilik söyleşileri, gazetecilik tartışmaları içerisinde bir köprü oluşturuyor. Gazetecileri buluşturan söyleşi programı, gazetecilik tartışmalarını geliştirecek tartışmaları gündeme getiriyor. Gazeteciler Cemiyeti Basın Evi’nin ev sahipliğini yaptığı gazetecilik tartışmalarına daha önce tecrübeli gazeteciler Murat Yetkin ve Yavuz Oğhan konuk oldu. Daha önceki tartışmaların tamamına aşağıdan göz atabilirsiniz: