Gazeteciler Cemiyeti, Avrupa Birliği desteği ile yürüttüğü Demokrasi için Medya, Medya için Demokrasi Projesi kapsamında hayata geçirilen Gazeteciler Cemiyeti Akademi (GC Akademi) ile gazetecilik mesleğine katkı sunmaya devam ediyor.
GC Akademi, medya sektöründe farklı habercilik alanlarında uzmanlaşmayı veya güncel teknolojik olanaklardan yararlanmayı düşünenler ile kendi alanlarında uzman ve deneyimli eğitmen isimleri çevrim içi ortamda buluşturuyor.
GC Akademi çevrimiçi sistemi, kullanıcı dostu özelliğiyle medya sektöründe görev alanlara, almayı hedefleyenlere ihtiyaç duyduğu alanda kolay erişilebilir şekilde eğitim almalarına olanak sağlıyor.
Günün her saati erişime açık olma özelliğiyle GC Akademi, konulara göre oluşturulmuş eğitim modüllerindeki dersleri ne zaman izleyecekleri, ders notlarını ve ilgili materyalleri ne zaman okuyacaklarını noktasında katılımcılara kendi zamanlamasını planlama avantajı da sunuyor.
GC Akademi’nin nasıl kullanılacağına dair hazırladığımız eğitim videosuna göz atabilir, destek almak istediğiniz konular ile ilgili İletişim sayfamızda yer alan bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

Gazeteciler Cemiyeti Akademi eğitim sistemi nasıl kullanılır?