Cemiyetimiz üyeleri Hermos Asistance Sağlık ve Evde Bakım Hizmetleri’nden yüzde 20 indirimli faydalanacağı hizmetlerin detayları belli oldu. Üyelerimize özel yüzde 20 indirim uygulanacak.

Gazeteciler Cemiyeti ve Özel Hermos Asistance Sağlık ve Evde Bakım Hizmetleri ile imzalanan bir yıllık indirim sözleşmesinin detayları belirlendi. Kurum tarafından bildirilen ücret tarifesine göre; içerisinde haftalık değerlendirme, doktor ve hemşire muayenesi, diyetisyen muayenesi, tanita analizi ve check up paketinin bulunduğu Hermos Bakım ve Rehabilitasyon Paketi’nin ücreti 4000 TL iken, bu hizmetlere ilave ek gıda destek ürünleri ve kapsamlı check-up’un yer aldığı Hermos Plus Bakım ve Rehabilitasyon Paketi ise 6000 TL.

Evde destek serumları

Ayrıca içinde glutatyonlu evde destek serumu ve vitamin takviyesi, Covid-19 grip destek serumu ve hangover destek serumunun yer aldığı destek serum paketlerinin her birinin fiyatı ise 800 TL olarak belirlendi. Uzman aile hekimi doktor muayenesi 640, doktor muayenesi ve tetkikler bin, uzman branş doktor muayenesi ise 800 TL.

Evde fizyoterapi

Evde fizyoterapi kapsamında sunulan; ameliyat sonrası rehabilitasyon, sportif rehabilitasyon, solunum fizyoterapisti, medikal masaj, sporcu masajı, reflexsoloji, kilo verme programı, lenf ödem tedavisi, evde pilates seansları ise 440 ila 600 TL arasında farklılık gösteriyor.

Özel hemşire ve hasta bakıcı hizmeti

Asistance hizmetleri dahilinde sunulan günlük özel hemşire fiyatı 750, özel hasta bakıcı ücreti ise hasta bazlı belirlenmektedir. Tüm bu hizmetler ayrıca yerinde hizmet paketleriyle de sağlanabilmektedir. Doktor muayenesi, laboratuvar testleri, hemşire değerlendirmesi, reçete yazma, pansuman, dikiş alma, EKG, şeker kolesterol paketi, tiroid USG ücretleri ise 50-750 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Evde ve yerinde çocuk hizmetleri

Özel Hermos Asistance Sağlık ve Evde Bakım Hizmetleri ayrıca evde ve yerinde çocuk hizmetleri imkânı da sunuyor. Evde çocuk hizmetlerinde pediatri uzman hekim muayenesi 1040 TL, yeni doğan bebek muayenesi ve emzirme danışmanlığı 1600, uzman hekim muayenesi ve rutin tetkikler 1600, nebul tedavisi 240, ek gıda döneminde beslenme eğitimi 640, enfeksiyon şüphesi halinde yapılacak influeanza A-B, Covid-19, Rota ve Adeno virüs testleri ise 1600 TL.

Cemiyet üyelerimiz ve birinci derece yakınları yüzde 20 indirim uygulanmış olan bu fiyat tarifesi üzerinden hizmetlerden faydalanabilecek.